Kalendář

Srp
18
So
Kurz partnerské smyslné masáže v CKP Roseta
Srp 18 @ 10:00 – Srp 19 @ 18:00
Naučte se relaxační masáž se svým partnerem

Naučte se relaxační masáž se svým partnerem

Přijďte na kurz partnerské masáže. Naučíte se jemnou „rozmazlovací“ a smyslnou masáž, která se ideálně hodí pro páry. Masáž má celostní a intimní charakter a zaměřuje se na hlubší sladění partnerů. Výuka má poklidné tempo, budete mít dost času plně se svému partnerovi věnovat. Po absolvování kurzu si budete schopni v páru vyměňovat příjemnou a bezpečnou masáž. Pro usnadnění domácích začátků dostanete manuál probraných technik a lahvičku masážního oleje.
.

online přihlášení na kurz

Určeno pro:
Kurz je určen pro 4 páry. Předchozí masérské zkušenosti nejsou podstatné. Masáž je rozdělena do dvou dnů (1. a 2. část), můžete se zúčastnit jen jedné nebo obou částí.  Pro účast na 2.části je nezbytné mít absolvovanou 1.část.

Termíny:
1. část – so 18.8.2018 – 10-18h 
2. část – ne 19.8.2018 – 10-18h

Cena:
1. nebo 2. část – 2100 Kč / pár
1. a 2. část – 4000 Kč / pár

 
CO SE NAUČÍTE:
1. část

  • Naučíte se masáž horních a dolních končetin, hýždí, zad a obličeje.
  • Seznámíte se s nezbytnou teorií.
  • Vyzkoušíte si míchání aromatických olejů a přípravu prostředí pro masáž.
  • Hodně se zaměříme na vnímání partnera při masáži.

2. část

  • Rozšíříte si masáž z první části kurzu o masáž prsou a břicha.
  • Vyzkoušíte si techniky na hlubší sladění s partnerem.
  • Oba uděláte celou masáž souvisle a plně si ji prožijete v roli dávajícího i přijímajícího.

Každou část masáže nejprve ukáže lektor na figurantce. Vede vás po jednotlivých technikách, případně dovysvětlí a odpoví na dotazy. V  rolích maséra a masírovaného se střídáte. Celý kurz pracujete pouze se svým partnerem. Masáž nejlépe funguje, pokud je masírovaný bez oblečení. V druhé části kurzu si oba vyzkoušíte udělat celou masáž souvisle a plně si ji prožijete. Masáží vás opět povede lektor, který bude současně předvádět průběh masáže na figurantce.

LEKTOR: MGR. MIROSLAV VOJTEK
Miroslav Vojtek působí v Centru komplexní péče jako masér. Věnuje se zdravotním masážím, relaxačním technikám, Reiki a reflexní terapii. Hlavní podíl jeho práce tvoří hlubší terapeutické masáže určené ke zmírnění či odstranění zdravotních omezení svalového původu. Základní masáže také vyučuje v rámci MINIŠKOLY MASÁŽÍ pro širokou veřejnost.

Komentáře nejsou povoleny.