Objednání

K léčbě v našem centru se můžete objednat buď na základě doporučení lékaře, nebo bez tohoto doporučení. V obou případech můžete využít jeden z následujících způsobů:

  • osobní návštěva a objednání na recepci
  • telefonické objednání na číslech 241 441 685 nebo 773 590 950
  • objednání e-mailem na recepce@roseta.cz (vždy prosím uveďte telefonické spojení na Vás, budeme Vás kontaktovat pro výběr termínu, který Vám bude nejlépe vyhovovat)

Při první návštěvě našeho centra Vám bude k vyplnění předložena anamnéza, kterou v čekárně vyplníte. Anamnézu si však můžete stáhnout z našich stránek, vytisknout a vyplnit také v klidu doma. Anamnéza (1663)

Seznámeni budete také s Pravidly provozu našeho centra, jejichž součástí jsou i pravidla pro omlouvání neúčasti na terapii. I tato pravidla si můete stáhnout na těchto stránkách a dopředu prostudovat. [Download not found]

Objednání na základě doporučení lékaře:

Pokud Vám lékař doporučí léčbu u fyzioterapeuta, případně vyšetření u rehabilitačního lékaře nebo psychologa, vystaví Vám poukaz, kterým Vás odešle buď přímo k fyzioterapeutovi (Poukaz na vyšetření/ošetření FT) nebo k rehabilitačnímu lékaři či psychologovi (Poukaz na vyšetření/ošetření K).
Oba tyto poukazy můžete v našem zařízení uplatnit.
Objednat se můžete telefonicky, nebo při osobní návštěvě v našem centru, případně e-mailem. Vždy u sebe ale mějte zmíněný poukaz, na informace z něj budete při kontaktu s námi dotázání.

Jak získat poukaz: Oba zmíněné poukazy vám může vystavit váš lékař. Vystaví ho jak specialista (ortoped, chirurg, neurolog, internista, ORL, a další), tak i vás praktický lékař.

 

Objednání bez doporučení lékaře:

Objednat se můžete též bez doporučení lékaře. Aby vám byla léčba hrazena ze zdravotního pojištění, je třeba se objednat nejprve k některému z našich lékařů, který vám po zhodnocení vašeho zdravotního stavu doporučí vhodnou fyzioterapeutickou léčbu.

Bez doporučení lékaře je možné se objednat také v případě, že si hodláte vyšetření, konzultaci či samotné terapie hradit jako samoplátci, tedy bez účasti zdravotní pojišťovny.

Doporučení lékaře není potřeba ani v případě, že se chcete objednat na některou z doplňkových procedur a aktivit, které standardně nejsou zdravotními pojišťovnami hrazeny. Může se jednat o různé druhy masáží, skupinová cvičení nebo relaxační programy.

Komentáře nejsou povoleny.