Kariéra v CKP

Chcete se stát součástí našeho týmu? Aktuálně hledáme zájemce na níže uvedené pozice!

Fyzioterapeut/ fyzioterapeutka

Naše centrum se rozrůstá a proto do jeho týmu hledáme zájemce na pozici fyzioterapeut/ fyzioterapeutka. Aktuálně můžeme nabídnout plný i zkrácený úvazek, či práci na několik hodin týdně pro studenty či maminky na rodičovské dovolené.

Požadavky

  • Ukončené vzdělání v oboru fyzioterapie (SŠ, VOŠ, VŠ)
  • Výhodou jsou absolvované specializované kurzy, jako např. Kurz reflexní Vojtovy lokomoce
  • Schopnost komplexního přístupu a funkčního uvažování ve fyzioterapii
  • Zájem o osobní rozvoj a vzdělávání v oblasti psychosomatiky a fyzioterapie
  • Komunikativnost a příjemné vystupování

Pracovní náplň

  • Samostatné vedení pacienta na základě Terapeutické dohody
  • Konzultace pacientů v rámci týmu fyzioterapeutů, lékařů, psychoterapeutů a masérů
  • Účast na interních seminářích, odborných kurzech a supervizích
  • Vedení zdravotnické dokumentace

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na vzdělání a finanční produkty- penzijní připojištění/životní pojištění
  • Firemní benefity
  • Podporu ve Vašem dalším vzdělávání v oblasti psychosomatiky a fyzioterapie a profesním rozvoji

Psycholog/ psycholožka s atestací

Centrum komplexní péče Roseta hledá do svého týmu klinického psychologa s atestací či zařazeného do předatestační přípravy. Práce možná na plný i částečný úvazek.

Požadujeme:

  • Atestaci
  • Alespoň zahájený psychoeterapeutický výcvik

Nabízíme:

  • Možnost práce v týmu s lékaři a fyzioterapeuty.
  • Důraz klademe na psychosomatický přístup (jsme registrované psychosomatické pracoviště).
  • Bonus na vzdělání, možnost příspěvku na penzijní připojištění.
  • Možnost supervize a intervize.
  • Klinické semináře.

Zaujala vás naše nabídka? Zašlete životopis a motivační dopis personalistce našeho centra PhDr. Miroslavě Bartošové (bartosova@roseta.cz)

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex