Relaxace pohybem

Cítíte se být ve stresu? Rádi byste zrelaxovali a uvolnili se, ale i když se o to snažíte, příliš vám to nejde? Pak právě pro vás je určeno naše cvičení, které je tak trochu jiné. Není posilovací, není protahovací, ale přinese vašemu tělu tolik potřebné uvolnění.
Cvičení Relaxace pohybem je pomalé, jemné, relaxační cvičení, které ale probíhá v pohybu. Je vhodné pro všechny, kdo chtějí zrelaxovat tělo i mysl přesunutím pozornosti ke svému tělu. Pro ty, pro které je obtížné uvolnit se. Pro ty, kteří chtějí najít v pohybu lehkost a jemnost skrze koordinaci a poznání vlastního těla.
Cvičení kombinuje prvky Feldenkraisovy metody, přístup Fyzioterapie funkce a vědomý pohyb. Zahrnuje jednoduché opakující se pohyby, využívá však také vlastní dotyk, kterým můžeme tělo stimulovat či naopak zklidnit, podle toho, jak je to aktuálně potřeba.  Cvičení probíhá vleže, vsedě i ve stoji.

Lekce jsou určené pro dospělé a dospívající bez akutních obtíží pohybového aparátu. Cvičení je skvělým doplňkem k již probíhající fyzioterapii nebo i samostatně.

Cvičení  je fyzicky nenáročné a probíhá v pomalém tempu, proto se na lekci oblečte do pohodlného oblečení tak, aby Vám bylo teplo a příjemně.

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex