Načítám Akce

Myofasciální linie těla- přední a zadní povrchová myofasciální linie (online)

Zveme Vás srdečně na nový čtyřdílný kurz věnovaný jednotlivým myofasciálním liniím, sloužícím k přenosu biomechanických sil přes jednotlivé klouby. Víme, že i tyto linie jsou určitým modelem a ve skutečnosti je pojivová tkáň jednotícím celistvým orgánem a 3D sítí, ve které “pluje” více než 600 svalů, orgánů, kostí i dalších částí našich těl.
V prvním kurzu budeme analyzovat předozadní ohraničení těla pomocí přední a zadní povrchové linie, tyto linie primárně nastavují posuny a rotace v sagitální rovině. Naučíme se je pozorovat a na základě analýzy vstoupit do systému a uvolnit potřebné “slepené” části linií a posléze integrovat do celostních cviků, oslovujících tyto linie.
Specifikem našeho kurzu bude propojení diagnostiky linií ve stoji i pohybu, ošetření  a následné využití jednotlivých tahových linií myofascie v celostním pohybu.

Na náš kurz se můžete přihlásit jako na celek za zvýhodněnou cenu, nebo na každou z jeho jednotlivých částí, dle Vašeho zájmu.

Harmonogram:

|17:00-17:30 úvod, anatomie přední a zadní povrchové linie
|17:30-18:00 primární a sekundární křivky, čtení z těla po MFL
|18:00-19:00 klíčové úseky povrchové přední linie (extenzory prstů, tibialis anterior, quadriceps, rectus abdominis, hrudní fascie, sternocleidomastoideus
|19:00-19:40 klíčové úseky povrchové zadní linie (plantární fascie, triceps surae, hamstringy, lig. sacrotuberale, erector trunci, epicraniální fascie)
|19:40-20:00 celostní cviky pro přední a zadní MF linii, diskuse, závěr

Akreditace:

Kredity: 3 kredity (UNIFY – pro fyzioterapeuty)
Počet hodin: 3h (á 60 min)
Garant: Mgr. Jana Týkalová

Cena:

Základní cena: 1 452 Kč vč. DPH (možnost odpočtu DPH)
Zvýhodněná cena při zakoupení celé série 4 kurzů: 4 937 Kč vč. DPH

Online kurz:

Online kurz probíhá prostřednictvím aplikace Zoom. K účasti potřebujete počítač, či tablet a připojení k internetu. Potvrzení o absolvování kurzu obdržíte po absolvování kurzu e-mailem.

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex