Načítám Akce

Vývojová psychologie – Mladší školní věk a dospívání (prezenčně + online)

Vývojová psychologie je jednou ze základních disciplín psychologie. Zabývá psychickým vývojem člověka od početí po smrt. Shromažďuje, popisuje, srovnává a třídí poznatky o duševním životě člověka od počátku až do konce jeho vývoje. V naší sérií kurzů vývojové psychologie s prof. Lenkou Šulovou nahlédneme postupně do jednotlivých etap psychického vývoje člověka od jeho narození až do smrti.
Druhý kurz se bude věnovat období mladšího školního věku a dospívání. Témata první části kurzu: dlouhodobá, střednědobá a krátkodobá příprava dítěte na školu. Nástup dítěte do školy, školní zralost, adaptace na školu, součinnost školáka učitele a rodičů, co je školní úspěch, jak mohou rodiče usnadnit dítěti školní léta, vývojové úkoly dítěte mladšího školního věku.
V druhé části se budeme věnovat dospívaní a jeho specifikům. Probereme významné vývojové rozpory, se kterými se dospívající vyrovnává, význam vrstevnické skupiny, a formování identity dospívajícího.

Kurzu se můžete účastnit prezenčně i online. K online účasti vám bude postačovat počítač, tablet či telefon s připojením k internetu.

Harmonogram:

|12:00-13:30 Dlouhodobá, střednědobá a krátkodobá příprava dítěte na školu

|13:45-15:15 Nástup dítěte do školy, školní zralost,…

|15:30-17:00 Dospívaní a jeho specifika.

|17:15 -18:00 Význam vrstevnické skupiny, formování identity dospívajícího.

Kurz je určen pro:

Fyzioterapeuty, lékaře, psychology, a další zájemce

Cena:

1 kurz – 2 500 Kč

3 kurzy – 6 900 Kč (zvýhodněná cena 2 300 Kč/ kurz)

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex