Načítám Akce

Vývojová psychologie – předškolní období (prezenčně + online)

Vývojová psychologie je jednou ze základních disciplín psychologie. Zabývá psychickým vývojem člověka od početí po smrt. Shromažďuje, popisuje, srovnává a třídí poznatky o duševním životě člověka od počátku až do konce jeho vývoje.
V naší sérií kurzů vývojové psychologie s prof. Lenkou Šulovou nahlédneme postupně do jednotlivých etap psychického vývoje člověka od jeho narození až do smrti.
První kurz s názvem „předškolní období“ nám přiblíží raný psychický vývoj dítěte včetně vývojových úkolů prenatálního období, symetrický či asymetrický vztah matka dítě a formování attachmentu. Diskutován bude také význam individuální péče o dítě do 3 let věku a průběh separace a individuace. Seznámíme se také s popisem osobnosti dítěte v batolecím období a dítěte v předškolním věku. V neposlední řadě zmíníme též význam otcovské a mateřské péče a její specifika.

Kurzu se můžete účastnit prezenčně i online. K online účasti vám bude postačovat počítač, tablet či telefon s připojením k internetu.

Harmonogram:

|12:00-13:30 úvahy a zamyšlení nad psychickým vývojem člověka

|13:45-15:15 Raný psychický vývoj dítěte včetně vývojových úkolů prenatálního období

|15:30-17:00 Batolecí období a dítě předškolního věku.

|17:15 -18:00 Význam otcovské a mateřské péče a její specifika.

Kurz je určen pro:

Fyzioterapeuty, lékaře, psychology, a další zájemce

Cena:

1 kurz – 2 500 Kč

3 kurzy – 6 900 Kč (zvýhodněná cena 2 300 Kč/ kurz)

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex