Jóga pro školáky a teenagery

Jóga pro školáky 6 – 11 let

Dětská jóga je přizpůsobena věku dětí a cvičí pozice jim vybrané na míru. Jóga má příznivý vliv na děti, na zklidnění, koncentraci, vybudování si správného sebevědomí. Jógové pozice nás zavedou do světa zvířat a pohádkových bytostí. Jednotlivé pozice poté spojíme do jógových sestav, a to za pomocí příběhů.

Budeme pracovat na pevném držení těla, pokračovat dalšími a o trochu složitějšími pozicemi. Vyzkoušíme si jógové pozice ve dvojicích. Díky cvičení jógy budeme mít silnou, pružnou a zdravou kostru. Naučíme se správná dechová cvičení a techniky relaxace.

Jóga pro teenagery 12 – 18 let

Jóga pro teenagery je uzpůsobena individuálním potřebám teenagerovského těla, nezatěžuje klouby, naopak zpevňuje kosterní svaly a pomáhá budovat správné držení těla. Součástí hodin je výuka jednotlivých ásan, dechová cvičení a závěrečná relaxace. Jóga je vhodná pro každého a nevadí, že třeba nemáme žádné předchozí zkušenosti.

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex