Načítám Akce

Pánev a SI klouby v józe

Funkce, mobilita, stabilita

Cílem kurzu je seznámit účastníky s problematikou SI kloubů a pánve v kontextu moderní fyzioterapie a přinést jim rozsáhlou baterii jógových pozic, jejich modifikací a dynamických variant pro práci s SI klouby a pánví.
Podstatnou součástí kurzu je edukace volby strategie, jak s SI klouby a pánví pacienta/klienta pracovat, např. zda a jak podpořit jejich mobilitu nebo stabilitu.
Čemu se budeme v našem webináři věnovat a co získáte?

16:30 – 17:30:

Funkční anatomii a kineziologii SI kloubů a pánve. Strategii volby jógových pozic a cviků dle potřeb klienta (Rozpohybovat nebo posílit/stabilizovat?).

Pohyblivosti (mobilitě) pánve a SI kloubů. Získáte baterii jógových pozic a dynamických variant k podpoře mobility SI kloubů a pánve.

17:30 – 17:35 – Pauza

17:35 – 18:30:

Klíčovým svalovým skupinám a fasciím vhodným k uvolnění v kontextu podpory mobility (a snížení bolesti, prokrvení) SI kloubů a pánve. Získáte baterii jógových pozic a dynamických variant k myo-fasciálnímu uvolnění (zvýšení pružnosti, posunlivosti) svalů a fascií v okolí SI kloubů a pánve.

18:30 – 18:40 – Pauza

18:40 – 19:30:

Klíčovým svalovým skupinám vhodným k posílení v kontextu podpory funkce SI kloubu a pánve, pánve. Lokální stabilizaci SI kloubů a pánve (a dolního trupu, tj. trupovému válci, core). Získáte baterii jógových pozic a dynamických variant k posílení svalů v okolí a stabilizaci SI kloubů, pánve a dolního trupu.

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex