Načítám Akce

Pánev v globálním pohledu- promyšlené jógové sekvence

Kurz navazuje na kurz „Pánev a SI klouby v józe„, pro jeho absolvování však není nutné se tohoto kurzu zúčastnit.
V tomto kurzu zasadíme pánev a SI klouby do celého těla a využijeme globálních vztahů v těle pro ovlivnění mobility a stability pánve a SI kloubů (myo-fasciální řetězce, posturální koaktivace). V druhé části webináře vše uzavřeme „sestavami“ pozic, tj. promyšlenými provázanými sekvencemi.
Čemu se budeme v našem webináři věnovat a co získáte?

16:30 – 17:45:

Globální mobilizaci a stabilizaci SI kloubů, pánve a dolního trupu (myo-fasciální řetězce, posturální koaktivace). Získáte baterii jógových pozic a dynamických variant k ovlivnění délky a pružnosti měkkých tkání v souvislosti s SI klouby, pánví a dolního trupu a jejich stabilizaci v kontextu celého těla (od nohou až po ruce/hlavu). Dozvíte se, jak například v pozicích Pes hlavou dolů (Adho mukha svanasana), Bojovník I. a II. (Virabhadrásana KA a Virabhadrásána KHA), Trojúhelník (Trikonásana) a dalších můžete drobnou modifikací pracovat na pružnosti celého těla a jinou modifikací na stabilizaci celého těla. A jak pracovat s obojím najednou docílit tak rovnováhy mezi mobilitou a stabilitou v těle.

17:45 – 18:00: Pauza

18:00 – 19:30

Rovnováze mezi mobilitou a stabilitou SI kloubů a pánve pomocí jógových pozic do promyšlených sekvencí (sestav). Získáte baterii zajímavých sestav pro vyrovnanou práci s SI klouby a pánví.

Nestihli jste první kurz Pánev a SI klouby v józe? Nevadí, ve zvýhodněném balíčku si ještě stále můžete zakoupit záznam tohoto kurzu.

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex